adsense

6 Adımda Twitterda Takipçi Artırma


1.Adım: Twitter Takibe Takip Yapma

Twitter'da takipçileri artırmanın en yaygın yolu, takipçi sayısını artırmak için Twitter kodunu kullanmaktır. Kullanıcıları takip edebilir ve ardından geri bildirim sağlayan kullanıcıları takip edebilirsiniz. Bu yöntem çok pratiktir ve artık ünlüler tarafından kullanılmaktadır.

2. Adım: Gönderilerde # etiket kullanın

Hashtag'ler, yani etiketler. Bu, Twitter'daki gönderilerinizin ilgili başlıklara ait olmasını sağlamak ve doğru kullanıcıları çekerek hedef kitlenin büyümesine yardımcı olmak için önemli bir kısımdır. Bu blog yazısında, hashtag'ler sosyal medya pazarlamasının temel unsurlarından biridir ve takipçi sayınızı büyük ölçüde artıracaktır.

3. Adım: Orijinal içerik paylaşımı

Twitter kullanıcılarının dikkat çeken tüm konulara göz attığını unutmayın, ancak bir kez gördükleri gönderi dikkatlerini ikinci kez çekmedi. Bunu yapmak için profilinizdeki orijinal gönderiye değer vermelisiniz. Böylelikle sadece dikkat çekmekle kalmayacak, daha çok takipçi de çekebileceksiniz.Bu tür paylaşımlar sayesinde ziyaretçilerin etkileşimi ve kalitesi daha da öne çıkmaya başlayacaktır.

4. Adım: Yorum yapın ve beğenin

İyi bir paylaşım gördüğünüzde bu paylaşıma yapılan yorumlarıda merak edip okumayanımızda yoktur. Bu nedenle paylaşım hakkında iyi bir yorum yapmak ve dikkat çekmek, yorumlardan takipçi çekmenize yardımcı olur ve işinize yaramayacak klişeler yayınlamayın.

5. Adım: Gündem konusu

Twitter'da o günün popüler gündem konularını göz ardı etmeyin, konu hakkında mutlaka bir fikriniz olmalı ama sıradan bir gönderi hiçbir şey yapmayacağı için yazınızı dikkatlice ve gündeme göre seçmelisiniz.

6.Adım: Takipçi Kasma Hilesi

Bu yöntemi pek önermesem de, onu kullanan kişi sayısı kullanmaya karar vermeden önce spam yeme riski olduğunu söylemek isterim.

Hile ile takipçi kasma, API sistemiyle çalışır. API, hesabınızı havuzlamak için kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar sizi takipçi havuzuna dahil ederek hile sitelerini arttırır. Bu yöntemi kullanmaya karar verdiyseniz, kullandıktan sonra hesabınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemek için Twitter şifrenizi değiştirin.

Ayarlar ve gizlilik »Uygulamalar ve cihazlar» Erişimi kaldırın

Yukarıdaki talimatları izleyerek izin verilen uygulamalara / API'lara erişimi sonlandırabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.