adsense

"Savaşabilen ve başarılı olabilen bir ekip oluşturmak için çok çalışıyoruz"İsmail Kartal: "Beşiktaş'ı iyi analiz ettik"

 Konyaspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, Beşiktaş maçında rakiplerini iyi analiz ettikleri için 4-1 kazandıklarını söyledi. İsmail Kartal, Beşiktaş'la bir hafta içinde çok çalıştıklarını ve hazırlıklı olduklarını belirterek, "Çok çalışmayı seven bir çalışma grubumuz var. Çalışmayı seven bir takım olduğumu biliyorum ve boş bırakmayacağız. Oyunculara hizmet etmek için tesiste onlarla yatıyoruz.

 İsmail Kartal, Beşiktaş'la bir hafta içinde çok çalıştıklarını ve hazır olduklarını belirterek, "Çok çalışmayı seven bir çalışma grubumuz var. Çalışmayı seven bir takım olduğumu biliyorum ve boş bırakmayacağız. Oyuncuları çalıştıracağız. Dedi 

 "Savaşabilen ve başarılı olabilen bir ekip oluşturmak için çok çalışıyoruz" 

 Ekibe ne getirmek istediğini anlatan Kartal, "Daha iyi mücadele edebilen ve başarılı olabilen bir takım oluşturmak için çok çalışıyoruz. Bu  Genel planım hayalim ve hedefim.

Bugünün zaferini geniş Konyaspor camiasına, taraftarlarımıza Hediye olsun. Bugünün mücadelesi nedeniyle oyuncularım da ödün vermeden ellerinden geleni yaptılar.Onları da tebrik ediyorum.Böyle ucuz bir gol yemek bize yakışmadı bunu bu haftaki analizde oyuncularıma göstereceğim. Sonuç olarak, iyi bir zafer. Beşiktaş gibi büyük bir takımı yenmek için burada 4 gol attık, bu çok anlamlı bir galibiyet. Takımıma ve oyuncularıma teşekkür ediyorum "dedi.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.