adsense

Yalçın Ayhan futbol kariyerini noktaladı.


Beşiktaş'ın alt yapısında yetişen ve bir süre Galatasaray'da oynayan defans oyuncusu Yalçın Ayhan, aktif futbol kariyerine son verdi. 38 yaşındaki tecrübeli futbolcu en son Karagümrük formasını giydi.

Yalçın Ayhan profesyonel futbol kariyerine son verdi.

Yalçın Ayhan, yaptığı yazılı açıklamada, Beşiktaş Kulübü amatör liglerinin 1998 yılında 14-16 yaşındaki takımın transferiyle başladı ve 392 Süper Lig, 33'ü TFF, 38'i Türkiye Kupası olmak üzere 463'ü maçta görev aldı. "Aktif futbol yaşantımı bıraktığımı spor kamuoyu ve tüm sevenlerimle paylaşmak istiyorum." ifadesini kullandı..

Yalçın Ayhan, tüm futbol hayatı boyunca çalıştığı 14 farklı kulübün taraftarlarına, ekipmanlarına, başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür ederek, "Teknik adamlara, müsabakalarımızda görev yapan hakemlerimize, tüm takım arkadaşlarıma teşekkürlerimi ve şükranlarımı bir borç bilirim. Her ne kadar aktif futbol hayatıma nokta koymuş olsam da 22 yıllık birikimimi yine futbola hizmet ederek değerlendirmek istiyorum. Bu hususta ilerleyen zamanlarda gelişmeler olması halinde bunları da tüm sevenlerim ve spor kamuoyuyla paylaşacağımı belirtmek isterim” dedi.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.