adsense

Instagram'da çok ciddi erişim sorunları: Keşfet ve Hikayeler

 Instagram, dünyanın en çok kullanılan sosyal ağ platformlarından biridir ve aynı anda birçok sorunla karşılaştı. Instagram'ın "Keşfet" sekmesine erişilemiyor ve hikayeyi görüntüleyemiyor.

İnternet cebimize girdikçe sosyal medya günlük hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Instagram, Twitter ve Facebook gibi platformlar artık gençten yaşlıya kullanılıyor ve günde birkaç kez izleniyor.

Ancak aynı anda milyonlarca kullanıcısı olan bu platformlar bazen çeşitli sorunlarla karşılaşmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram, şimdi bu sorunlardan biriyle karşı karşıya.

Instagram'ın "Keşfet" bölümüne erişilemiyor.

Instagram'ın en çok kullanılan özelliklerinden biri olan "Keşfet" sekmesi ve anlatım görünümü şu anda mevcut değil. Kullanıcıların çok zaman geçirdiği "Gözat" sekmesine masaüstü veya mobil uygulamalardan erişilemez.

Amerika Birleşik Devletleri'nin doğu ve batı yakasındaki dedektörlere bakıldığında, kullanıcılar Batı Avrupa, Türkiye, Malezya ve bazı Asya ülkelerinde sorunlarla karşılaşmaktadır. Ayrıca, " Down Detector" daki verilere saat 22.44'te bakıldığında, 4407 hata mesajı var.

Instagram hikaye çökmesi

Ek olarak, Instagram'ın resmi Twitter ve Facebook sayfalarında veya resmi blog sayfalarında bu konuya ilişkin bir açıklama bulunmamaktadır. Başka bir deyişle, şu anda bu sorunun temel nedenine ilişkin resmi bir veriye sahip değiliz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.