adsense

Masomo’nun yeni oyunu "Basketball Arena" çıktı


Macera, şirketimiz Izmo tarafından dahili olarak geliştirilen Online Head Ball ile başlamış, ardından 2017 yılında Mosomo şirketi tarafından geliştirilen Head Ball 2 ile devam etmiştir. Kısa sürede başarıya ulaşarak Türk mobil oyun sektörünün en değerli anlaşmalarından biri unvanını kazandı ve Masomo da küresel oyun devi Miniclip'e dahil oldu. O günden bu yana 125 milyon kullanıcısı olan Masomo, Go Cannon 2 seviyesine ulaştı ve yeni bir oyun olan Basketball Arena, Türkiye ve dünya oyuncularının beğenisine sunuldu.Basketbol arenası en heyecan verici basketbol dinamiklerini merkezi bir biçimde taşınabilir cihazlara getiriyor. Ana sınırları Head Ball 2'ye benzese de tamamen farklı bir oyun sistemi sağlıyor çünkü bu oyunda rakipler arıyoruz. Rakiplere karşı savunmak için karakterin başı yerine ellerini ve hızlı vücut hareketlerini kullanma savunma yöntemi. Ek olarak, sokak basketboluyla başlayabilir ve görüşünüzü daha yükseğe çıkarabilecek ve oyuncuları geliştirebilecek bir grubu yönetebilirsiniz. 

Bire bir çevrimiçi yarışmalar,

Sürükleyici kişisel kariyer modeli ve birçok ödül kazandı,

Fırsat sokakta başlar ve lige yıldızlarla girer.

Kontrol sistemi basketbolun temel gücünü canlı tutabilir,

Basketbol efsanelerinin (mamba, kral vb.) Özel rollerini yansıtın

Oyun sırasında oyuncu değiştirmek,

Rakiplerle başa çıkmak için kullanılan güçlü kuvvet,

Her karakteri farklı şekillerde geliştirmek ve özelleştirmek için bir sistem,

İstatistiklerle kıyaslandığında grup yönetimi ve gelişimi,

Grup büyüklüğünü genişletmek için grup koçlarını belirleyin,

Günlük ve haftalık giriş ücretleri,

Standart, nadir, destansı ve efsanevi hazine sandıkları

Günlük ve haftalık giriş ücretleri,

Ödüllü aktiviteler

Savaş Geçiş Sistemi

 

Yeni oyunda yalnızca beceriler gösterildiğinde görülebilecek birçok heyecan verici özellik var. Örneğin, oyun sırasında rakibin topunu çalmak veya savunmak için harekete geçmek için iyi bir zamanınız olmalıdır. Ayrıca rakip sahada nerede olursa olsun, bir an önce hareket ettiğiniz sürece şut atmasını engelleyebilirsiniz.

class="MsoNormal"> 

Rakipleri yenmekten bahsetmişken, 2. başlıktan çok daha gelişmiş ve oyunu yoğunlaştıracak güçlü bir kuvvetten de bahsetmemiz gerekiyor. Şu anda 8 farklı üstün kuvvet listesinde rakibe buz ekleme, görünmezlik, bomba atma, kuvvet kullanımının engellenmesi, ters yön, ekstra süre, topu dondurma gibi seçenekler yer alıyor. Zamanla bu listeye Head Gun 2 gibi yeni özel özelliklerin ekleneceği söylenebilir.

 

Oyuna ilk başladığınızda, Street League'de bir takımı yöneteceksiniz. Kişisel kariyer moduna girmek için XP topladığınızda, daha uygun karakterler bulabilir ve mevcut olanları geliştirebilirsiniz. Ayrıca basketbol sahası antrenörlük seviyesinin iyileştirilmesi ile 2, 3 veya 4 oyuncu ile oynayabilirsiniz. Basketbol arenasında 3 farklı antrenör var.Sıradan, ender ve epik antrenörler, taraftar sayısına göre fikir birliği imzalayabilirsiniz.

 

İstatistiklere göre 6 farklı kriterde karşılaşacağınız sorun, ortalama takım gücünün rakibinizin seviyesini belirlemede en büyük faktör olmasıdır. Bu şekilde, daha rekabetçi bir formda oyunda daha güçlü rakiplere karşı savaşmak için seviyenizle karşılaştırarak sıkı bir şekilde savaşabilirsiniz.

 

Oyunu kazandığınızda açabileceğiniz kutudaki kartları kullanarak karakterinizin seviyesini yükseltebilirsiniz. Her bölümde yükselen karakterler yeni görünecek ancak gittikçe daha fazla yorulacak, güçlerini daha kısa sürede yenileyecek, daha hızlı hareket edecek ve daha yükseğe zıplayacak.

 

Bileğin gücüne ek olarak oyunun uygun taktik beceriler gerektiren güzel bir kısmı da bulunuyor. Kazancı rastgele artırırsanız, rakibinize direnmek zor olacaktır. Bu nedenle, takımdaki rolün kalitesi, kaç kişi olursa olsun koç kadar önemlidir.

 

Masomo’nun yeni oyunu "Basketball Arena" çıktı

 

Örneğin, çalışanlarınızdan hızla değişen bir rol alırsanız ve nispeten uzun bir rol alırsanız; oyunun ilk saniyesinde çok fazla puan alabilir, böylece savunma taktiklerini büyük bir adam olarak izleyebilirsiniz. Bunlar doğal önerilerdir, geri kalanı basketbol anlayışınıza ve oyun becerilerinize bağlıdır.

 

Basketbol arenasında karşılaştığınız arkadaşlarınız veya diğer oyuncularla performans sergileyebilirsiniz; çeşitli aktivitelere, yarışmalara katılabileceğiniz ve diğer topluluklarla çalışabileceğiniz klan sitesi yakında Basketball Arena'nın bir modülü haline gelecektir.


kaynak: https://www.webtekno.com/masomo-basketbol-arena-android-ios-yayinlandi-h103313.html

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.