adsense

Yılbaşı Gecesi Evde Yapılabilecek 5 Aktivite!2020 tüm dünya için kuşkusuz zor bu süreçti. Depremler, yangınlar, kum fırtınaları, patlamalar ve covid-19 salgını derken bir taraftan da dünyaya astroid yaklaşıyor gibi haberlerin gelişi ile 2020 yılı neredeyse herkes için yorucu ve endişe verici bir yıldı. Umarız ki en kötü yılımız bu olmuş olur.

Yeni yılın ise çok daha güzel geçmesini temenni ediyoruz.Biliyoruz ki pandemi nedeniyle bu yılbaşını herkes evinde geçirecek. Durum böyle olunca yeni yıla girerken evde ne gibi aktiviteler yapılabilir sizler için listeledik.


İşte yılbaşında evde yapılabilecek 5 aktivite:

1.Film izlemeye ne dersin?Evde yapılabilecek aktivitelerden belkide en iyisi. Ama bu sefer biraz nostaljik takılabiliriz. 90’lardan bir film seçip, hem eski günleri yad edip hem de nostaljik hoş bir gece geçirmiş oluruz. (NOT: Salgın temalı filmlerden uzak durmak iyi bir karar olabilir.)

 

2.Tombala oynamak.


Nostaljik demişken yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazlarında Tombala oyununa bir şans ver ve ailecek eğlencenin tadını çıkarın.

 

3.Mutfağa girmekMadem bu yılbaşı evde geçiyor, bizde sıradışı etkinlikler bulmak mecburiyetindeyiz. Mutfağa girip, daha önce hiç yapmadığınız bir tarif bulup yapmayı deneyebilirsiniz. Hem yılbaşı yemeğinizi yapmış olursunuz hem de eğleneceğiniz güzel bir aktiviteniz olur.

 

4.Küçük çaplı aile partisi“Evde olsam da eğlenceden vazgeçemem!” Diyenlerdensen tabii yoksa şimdi etrafı dağıtma şimdi. Sadece yılbaşında ortaya çıkan, ağzınızla üfleyince fırt diye uzayan renkli eğlenceli ürünü unutmayın ama onu seviyoruz.

 

5.Oyunlar kutulardan çıksın!Ailenizle birlikte karar kıldığınız bir kutu oyununu alabilir ve aldığınız kutu oyunu sayesinde yılbaşı akşamında keyifli zaman geçirebilirsiniz. Monopoly en çok tercih edilenler arasında.

N'olduYine ekibi olarak, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmenizi diliyoruz...

 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.