adsense

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Başlamadı


ATV ekranlarında her Salı akşamı izleyenleri ekran başına kilitleyen EDHO’ya dair detaylara araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? EDHO ne zaman, hangi gün? sorularının yanıtı merak ediliyor. Eylül ayında dizilerin yeni sezon bölümleri başlarken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam var mı sorusuna yanıt aranıyor. 26 Ekim ATV yayın akışı! EDHO neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? EDHO yeni bölüm ne zaman? Bugün Eşkıya’nın yeni bölümü var mı?

EDHO neden etkinleştirilmedi? Neden EDHO değil? Soyguncu bugün dünyayı yönetmiyor mu? EDHO'nun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Sorulara cevap arayın. Soyguncu bugün dünyayı yönetmiyor mu? Edho ne zaman ve ne zaman? Cevapları arayın. Popüler dizilerin yeni sezonunda sürpriz bir gelişme olacak. Dizinin yeni sezonu için geri sayım devam ediyor ve izleyiciler her hafta ekrana kilitleniyor. Peki neden EDHO değil? EDHO ne zaman başlıyor? İşte 25 Ekim'de ATV canlı yayını! EDHO neden başladı? Sezon finalinden yaklaşık 3 ay sonra EDHO'nun yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek. EDHO'nun yeni bölümü bu akşam başlıyor. Yayın akışındaki film başlamak üzere. Edo sezon finallerine ne oldu? Yaman Korkmaz ve ailesinin başı bu sefer zorda. Hamdi Korkmaz ve ailesi, Şahin Ağa'yı Savaş'tan kurtarma hedefi haline geldi ve bu sefer güçlü bir düşmanla karşı karşıya kalacaklar. Yaman Korkmaz, Savaş'a karşı masayı satmadı, Hızır'ın müttefiki oldu.Savaş’a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırkenSavaş ve ekibi zafer sarhoşluğu içindeydi. Hızır Çakırbeyli, savaşının bitmek üzere olduğunu bilecek kadar tecrübeye sahipti ve kartları yeniden dağıtmak için hayatını riske attı. Hızır Çakırbeyli'nin kendini ifşa etme planının kilit ismi yeğeni Alpaslan Çakırbeyli'dir. Savaş'ın yerine girmeyi planlayan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu biliyordu. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, Rıdvan'ı ortada bırakıp Savaş'a hareket eden Volkan ve Koray'ı takip etti. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli intikamlarına bir adım daha yaklaşıyor.

Habere göre projeyi bu sezon ATV İç Yapımlar'dan satın alan ve BVB Prodüksiyon adına hazırlanan ekip bugün 200. bölümü ile kanala ulaştıracak. Ancak ATV yönetimi son dakika sözleşmesine ilişkin taahhütlere uymadı. Sonuç olarak ekip geri çekildi, bölüm vermedi ve “Bu işi bitiriyoruz” dedi.

Kaynak birsen altuntaş

#EDHO #Gündem #edho #neden #başlamadı #edho #neden #yok

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.